Už máte podanou přihlášku? Deadline se blíží /25.5./

25. května
2020

Zbývá už jen týden k vykročení na cestu plnou nových přátel, výzev v podobě týmových projektů a zdokonalení vašich superschopností. Co díky programu Honors Academia získali jeho současní studenti, jsme vám již odkryly v předchozím článku. Kromě nezapomenutelných zážitků, skvělých nových přátel a užitečných kontaktů je to také sebepoznání a rozšíření balíčku dovedností potřebných pro budování úspěšné kariéry.

Nebudeme vás již dlouho napínat a poodkryjeme vám obsah programu. Nečekejte nic míň než prakticky orientované předměty vedené skutečnými profíky ve své oboru. Jak by se vám líbilo zakusit prostředí vlastního podniku v podobě simulace? Povečeřet s panem Špačkem a dozvědět se konečně, jak se jedí šneci? Naučit se tolik potřebným vyjednávacím dovednostem nebo poznat skutečné lídry a zjistit jejich tajemství?

Přečtěte si víc o jednotlivých předmětech a neváhejte se na nás obrátit s dotazy na našem fb profilu. Pro úplnost informací se určitě mrkněte na studijní plán. Zjistíte, že prostor bude i pro vaši vlastní iniciativu v podobě projektů, konferencí, praxe a těšít se můžete i na společnou exkurzi do partnerské společnosti.

Tak už se dlouho nerozmýšlejte, deadline přihlášek s nástupem do studia na ZS 2020/21 (odlišný od školního semestru) je již v pondělí 25. 5. 2020.

Budeme se těšit u přijímacího řízení!

Jak se přihlásit?
Jak probíhá výběrové řízení?