Aktivity

Mimostudijní aktivity připravuje pro studenty Honors klub – některé probíhají pravdelně, jiné podle aktuálního zájmu studentů. Mezi ty tradiční a opakované patří například:

Seznamovací víkend pro nováčky

Po přijetí do programu mají možnost všichni nováčci absolvovat víkend na Točné plný her a úkolů, jehož cílem je ulehčit vstup nového Honorsáka/Honorsačky do komunity.

Sportování s Honors

Každý zná přísloví “Ve zdravém těle, zdravý duch” a tím se řídí i Honorsáci. Každý měsíc si student či skupina studentů vezme na starost organizaci jakékoliv sportovní aktivity, které se poté mohou zúčastnit všichni naši studenti. Od listopadu 2012 jsme si tedy mohli společně zahrát beach volejbal, zacvičit jógu, zabruslit na ledě nebo se účastnit maratonů a jiných náročných závodů.

Slavnostní setkání

Společné setkání studentů, učitelů a partnerů programu Honors Academia, které se koná na podzim v átriu Rajské budovy na VŠE. Kromě kulturního programu a rautu zde probíhá také předání certifikátů čerstvým absolventům programu.

Honors drink

Honors drinky představují neformální setkání studentů a absolventů Honors Academia, které se konají jednou měsíčně. Je to ideální příležitost posdílet nejen zážitky ze studia, ale i navázat nová přátelství nebo najít kolegy pro školní projekty.

Laser game

Každý rok vyrážíme na lasergame. V napínavých přestřelkách není nouze o akční scény a dramatické zátahy na protihráče, takže o zábavu je postaráno.

Teambuilding

Pravidelně utužujeme kolektiv při různých společenských, kulturních nebo sportovních akcích. Mezi nejpopulárnější patří každou zimu pobyt na horách, letní sjíždění řeky nebo puťáky po českých horách. Rádi navštěvujeme i Rudolfinum nebo společně oprašujeme znalosti o stolování z předmětu Etiketa.

Sklípek

Pravidelně úderem babího léta jezdí studenti a absolventi programu Honors Academia do vinného sklípku na jižní Moravu, kde stráví pohodový víkend, které je plný dobrého vína, pochutin a výletů.