Základní informace

Honors Academia je nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený talentovaným studentům, kteří mají zájem vedle klasického studia na vysoké škole dále rozvíjet své znalosti a dovednosti. Je určen studentům ambiciózním, cílevědomým, kteří na sobě chtějí dále pracovat a získat vedle vysokoškolského vzdělání něco “navíc”.

Program Honors Academia zaštiťuje Fakulta podnikohospodářská, která jako jediná v České republice získala prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS. Tuto akreditaci získávají jen fakulty se špičkovou výukou, vynikajícími akademickými pracovníky, kvalitní vědeckou činností a silným propojením s praxí.

Cíl Honors Academia

Honors vznikl s cílem rozvíjet talentované studenty, jejich týmové i individuální dovednosti a schopnosti. Pomáháme těm, kteří na sobě chtějí pracovat a rozhodli se pro to něco udělat. Předměty jsou logicky provázané a vzájemně se doplňují. Vzhledem k tomu, že jdeme nad rámec běžného studia, nabízíme předměty, které byly vytvořeny speciálně pro tento program a lze je studovat pouze a jenom u nás.

Při studiu je velký důraz kladen na propojení teorie a praxe. Vedle skvělých pedagogů se tak studenti osobně setkávají i s top manažery z nejrůznějších firem, učí se od nich a spolupracují na reálných projektech. Povinné předměty jsou ve většině případů vyučovány v pozdních odpoledních či večerních hodinách.