Pravidelné akce

Seznamovací víkend pro nováčky

Po přijetí do programu mají možnost všichni nováčci absolvovat víkendové setkání, jehož cílem je ulehčit vstup nového Honorsáka/Honorsačky do komunity a poznat se navzájem s novými i staršími studenty.

Slavnostní setkání

Společné setkání studentů, učitelů a partnerů programu Honors Academia, které se koná na podzim v átriu Rajské budovy na VŠE nebo v prostorách partnera programu.

Sportování s Honors

Každý zná přísloví “Ve zdravém těle, zdravý duch” a tím se řídí i Honorsáci. Každý měsíc si student či skupina studentů vezme na starost organizaci jakékoliv sportovní aktivity (beach volejbal, lekce jógy, zimní bruslení na ledě), které se poté mohou zúčastnit všichni naši studenti.

Honors drink

Honors drinky představují neformální setkání studentů a absolventů Honors Academia, které se konají jednou měsíčně v příjemných pražských hospůdkách a barech.

Teambuilding

Pravidelně utužujeme kolektiv při různých společenských, kulturních nebo sportovních akcích, mezi nejpopulárnější patří turnaj v bowlingu a večer deskových her.

Sklípek

Úderem babího léta jezdí studenti a absolventi programu Honors Academia do vinného sklípku na jižní Moravu, kde stráví pohodový víkend, které je plný dobrého vína a pochutin.