Honors Club

Honors Club se skládá ze studentů Honors Academia, kdy je cílem klubu vyvíjet aktivity podporující rozvoj programu Honors Academia a jeho studentské komunity. Členství v klubu není (stejně jako studium na HA) podmíněno studiem na VŠE.

Hlavní činnosti klubu:

  • podpora programu Honors Academia
  • správa sociálních sítí a aktualit na webu
  • rozvoj komunity Honors Academia
  • rozvoj vztahů s praxí
  • organizace různých vzdělávacích, společenských a sportovních akcí

Složení Honors Clubu pro LS 2023

Anna Dohnalová

Anna Dohnalová

Co je moje role v Honors Clubu?

V Honors Academii zastávám funkci tajemnice, což znamená, že spolupracuji s vedením programu, poskytuji podporu studentům a aktivně buduji komunitu. Mé úkoly zahrnují koordinaci komunikace mezi vedením a studenty, organizaci aktivit v rámci klubu a plánování akcí. Jsem klíčová spojka mezi studenty a vedením, snažím se udržovat plynulý chod Honorsu a zároveň plnit veškeré potřeby, které se v rámci programu objeví.

O čem je pro vás Honors?

Honors program pro mě znamená spojení nadstandardního vzdělávacího programu s úžasnou komunitou lidí. Je to pro mě nejen výzva, ale i příležitost se aktivně účastnit zajímavých akcích, diskuzích i projektů. 

Kde pracujete?

Pracuji jako projektový manažer v marketingové agentuře Comm4u a mám na starosti herní klienty, výhradně tedy společnost Microsoft, kde se starám o projekty pro Xbox.

Co máte rádi mimo práci/školu?

Ráda trávím čas s kamarády a rodinou, nejčastěji při procházkách v přírodě, což pro mě znamená relaxaci a nabytí energie. Ráda sportuji a zkouším různé nové druhy aktivit, ale mezi moje favority patří vodní sporty.

Adéla Fejková

Adéla Fejková

Co je moje role v Honors Clubu?

V Honors Clubu mám na starosti správu sociálních sítí, především Instagramu. Dále také pomáhám s pořádáním akcí.

O čem je pro vás Honors?

Honors pro mě od začátku znamená posunout se o level výš a získat něco navíc oproti běžnému studiu. Na prvním místě ale pro mě znamená skvělou partu lidí, plno zážitků a nové zkušenosti.

Kde pracujete?

Pracuji jako Social media manager pro LOKNI. Dále také jako PR specialist pro Fakultu mezinárodních vztahů VŠE.

Co máte rádi mimo práci/školu?

Nejraději vyrážím s kamarády ven objevovat nové podniky. Ráda se také procházím po Praze a prozkoumávám nová místa. Nejčastěji mě ale najdete v kavárně – a jak v Honors asi všichni ví – ve Starbucksu. 😄 Ráda také chodím do fitka a poslouchám hudbu.

Kristýna Schönova

Kristýna Schönova

Co je moje role v Honors Clubu?

V Honors Clubu se tituluji do role vykopávky, jelikož jsem v klubu byla i za minulé tajemnice, a tak s novým klubem sdílím mé zkušenosti a pomáhám jim s čím je potřeba, ideálně s marketingovými věcmi, které jsou mým oborem.

O čem je pro vás Honors program?

Pro mě je Honors místem, kde se může člověk neskutečně posunout nejen vzděláním, ale lidmi, kterými se člověk obklopuje. Honorsáci (včetně vyučujících) si navzájem snaží pomoct, sdílet zkušenosti a vytváří si přátelství, která člověku zůstanou (věřím) celý život.

Kde pracujete?

Pracuji v naší rodinné firmě, reklamní agentuře, na pozici Business Development Director, kdy mám na starost rozvoj společnosti, nové i stávající klienty a postupně se začleňuji do vedení společností.

Co máte rádi mimo práci/ školu?

Mimo práci se snažím trochu hýbat, chodit za kulturou a ráda si užívám čas s mými přáteli a rodinou na tradičních i netradičních aktivitách. Abych byla trošku konkrétní, tak například myslivost, pubquizy nebo kurzy malování. Tak jestli máte nějaký nápad na aktivitku, ráda se k Vám přidám :)

Magdaléna Kotrčová

Magdaléna Kotrčová

Co je moje role v HC? 

V klubu máme všichni velmi podobnou roli, jejímž cílem je především organizovat pravidelné a nápadité akce pro Honorsáky. V mojí kompetenci je navíc pak seznamovák pro první ročník a s tím spojený program.

O čem je pro Vás program HA?

HA spojuje aktivní studenty ze všech různých vysokých škol a odvětví, což je skvělá příležitost pro rozšíření sítě zajímavých kontaktů – profesně, ale hlavně v osobní rovině. Beru to jako krok navíc, který mi dává možnost hlubšího seberozvoje a otevírá dveře příležitostem, které by bez Honors zůstaly zavřené. A komunita, které jsem díky tomu součástí, je třešnička na dortu. 

Kde pracujete?

Momentálně pracuji ve společnosti Canon EMEA jako Sales trainee. 

Co máte rádi mimo práci/školu?

Jednoznačně cestování, přírodu a sport všeho druhu. V kombinaci s dobrou společností, mými blízkými a jídlem je to pro mě ta nejlepší forma odpočinku.

Kristýna Mottysová

Kristýna Mottysová

Co je more role v Honors clubu?

V Honors clubu pomáhám s tím, co je aktuálně potřeba, ale především s organizací akcí pro Honorsáky :)

O čem je pro Vás Honors club? 

Honors club pro mě představuje partu skvělých a přátelských lidí, kdy každý člen je zodpovědný za něco jiného a navzájem se skvěle doplňujeme a podporujeme. Celkově bych řekla, že se Honors club snaží propojovat Honorsáky a neustále vylepšovat samotný program.

Kde pracujete?

Aktuálně pracuji v consultingové společnosti EY v oddělení Wavespace, kde se zaměřujeme na organizování interních a externích workshopů, které jsou založeny na metodě Design Thinking. 

Co máte rádi mimo práci/školu?

Ve svém volném čase ráda cestuji a to nejlépe se svými přáteli nebo rodinou. Pokud potřebuju dobít baterky, tak ráda jezdím do přírody, kdy se to snažím spojit s nějakým hikem. :)  

Jan Dürrer

Jan Dürrer

Co je moje role v Honors Clubu?

V Honors Clubu zastávám úlohu “černé ovečky”, rád tuto barvu nosím a moje alma mater není VŠE. Moje studijní kořeny sahají na ČVUT a díky tomu se snažím v rámci Honors clubu přinést i jiný pohled na problémy 

O čem je pro vás Honors program? 

Honors pro mě kromě studia znamená zejména komunitu lidí, kteří chtějí a dělají v životě něco navíc. Setkávání s těmito lidmi je pro mě velmi inspirativní. 

Kde pracujete? 

V současné době se věnuji svým projektů v oblasti architektury, běžeckých závodů a studia vysoké školy. Jsem otevřený všem příležitostem.   

Co máte rádi mimo práci/ školu?

Ve volných chvílích se rád věnuji hudbě aktivně hraji ve dvou kapelách.

  • Autor: Karina Rejchrtová
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: