UNI CHANCE – 3 super stáže v jednom

UNI CHANCE – šance pro start vaší kariéry

Jste student nebo čerstvý absolvent a chybí Vám praxe? Teď je ten správný čas přihlásit se do prestižního ročního programu stáží UNI CHANCE, který spojuje 3 velké značky – KPMG Česká republika, Penta a LEO Express. Nabízíme Vám ojedinělou příležitost získat během jednoho školního roku praxi ve 3 elitních společnostech v ČR a nastartovat tak svou kariéru. Více informací získáte na www.unichance.cz. Přihlašujte se již dnes!

Timing

• 27. 3. – 31. 5. 2013 – přihlašování studentů do programu
  • 1.6. – 30. 6. 2013 – výběr vhodných kandidátů a závěrečné assessment centrum
  • 1. 10. 2013 – nástup prvních stážistů

• Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis (cca 1 až 2 odstavce textu se zdůvodněním, proč byste se chtěli programu zúčastnit)
  • Zaslána nejpozději 31. 5. 2013
  • Podmínkou je ukončené alespoň bakalářské studium, stážistou může být student i absolvent
  • Zaměření na ekonomické obory je výhodou, ne však podmínkou

Všechny důležité informace hledejte přímo na webu projektu – http://www.unichance.cz/.

• Autor:
  • Vytvořeno: