Tradiční nováčkovský víkend v rekordním počtu

V pondělí 16. září 2013 se nad Prahou stahovala mračna a byl zřejmý příslib podzimního deště. Ani to ale nové studenty neodradilo a v nezvykle velkém počtu jsme, mnoho z nás poprvé, vyrazili na Točnou vstříc novým zážitkům, znalostem a přátelstvím.

První nejisté seznamování probíhalo už při cestě a pokračovalo během zabydlování na pokojích, úvodní rozpaky se ale brzy rozplynuly. Nejprve proběhlo oficiální představení programu tajemníkem Alešem Pustelníkem, abychom věděli, jak program úspěšně absolvovat. Poté došlo k řadě teambuildingových aktivit a her, které organizovali zástupci zkušenějších studentů. Díky nim se rozproudila zábava a dobrá nálada. Nic nezkazilo ani to, že aktivity venku musely být kvůli nepřízni počasí nahrazeny alternativami v zázemí Točné.

Po výborné večeři z nedaleké restaurace jsme pomalu přešli k seznámení se s programem HA v neformálním duchu. Hrály se tradičně oblíbené hry studentů Honors Academia, například Activity, které jsme si přizpůsobili podle okolností.

Večer byl opravdu povedený, všichni jsme se příjemnou formou bavili a hlavně seznámili. Jediné, co nás na konci programu trochu mrzelo, byla jeho délka.  O to více se ale noví studenti těší na další společné akce a setkání v rámci Honors Academia.

Iveta Svatošová

Nováčci HA ZS2013