Štafeta studentů Honors Academia na maratonském běhu (8. 5. 2011)

Sedmnáctý ročník Volkswagen Maratonu Praha, který se konal druhý květnový víkend, přinesl nejen rekordní účast a skvělé časy, ale zároveň se na start maratonského běhu postavil i historicky první tým Honors Academia. Součástí maratonského klání byla totiž i univerzitní štafeta, na kterou se přihlásili naši spolužáci Petr Havlík, Ondřej Pánek, Jan Valenta a Radek Uhlíř (v pořadí úseků). Štafeta se běžela formou 3×10 km a 1×12,195km a to v centru Prahy. Start byl již tradičně umístěn na Staroměstské náměstí, kde byly i starty doprovodných běhů, kterých se zúčastnili i další Honorsáci. Celý den bylo opravdu krásné počasí a všichni, kteří jsme se této akce zúčastnili, jsme byli velmi spokojeni a akci jsme si užili. Závěrem je nutné ještě dodat, že tým doběhl ve velmi slušném čase a to 3:12:06. Ten je vynesl na 35.místo z celkového počtu 402 štafet, v kategorii univerzitních stačil dokonce na skvělé 11. místo, k čemuž jim všichni gratulujeme :)