Víte, co je Honors Club, a jaká je jeho role v programu?

Slyšeli jste už o Honors Clubu, ale stále tápete, co to vlastně je? Tak se ke mně přidejte na krátkou exkurzi.

Honors Club se skládá ze studentů Honors Academia v čele s tajemníkem a společně se starají o celou řadu aktivit. Na jedné straně je to propojení komunikace mezi fakultou a studenty programu, na druhé potom pořádání různých aktivit pro studenty nad rámec studia, například inspirativní přednášky pod názvem Honors Talks či neformální posezení v podobě Honors Drinks a mnoho dalšího. Honors Club se také stará o promo programu, kam spadá správa všech našich sociálních sítí, webu společně s další online a offline propagací, se kterou se můžete setkat. No a když někoho oslovíme, aby se k nám přidal, tak mu také přichystáme super seznamovák, zasvětíme ho do tajů našeho studia a představíme ho ostatním.

A protože nás fakulta ráda podporuje, tak kreativitě se meze nekladou a můžeme přicházet s dalšími nápady, jak celý program dále podporovat. K tomu potřebujeme proaktivní a nadšené jedince, kteří chtějí dělat něco navíc, něco se přitom třeba naučit, udělat radost svým spolužákům a taky si užít spoustu super akcí. Není potřeba mít žádné speciální dovednosti, cení se hlavně zápal pro věc a chuť něco tvořit.

Stačí oslovit kohokoliv z Honors Clubu a společně už určitě vymyslíte, čím se zapojit.

Jakub Sauber, tajemník