Slavnostní předávání diplomů Honors Academia

Podzim je netrpělivě očekáván nejen studenty a nováčky těšícími se na nové předměty, ale také čerstvými absolventy Honors Academia. Stalo se již tradicí, že diplomy obdrží z rukou vedení programu na slavnostním setkání v atriu Rajské budovy VŠE v Praze. Letošní ročník připadl na večer předmikulášský – 4. 12. Účast byla hojná ze strany studentů, vedení, lektorů i firemních partnerů. To způsobila zajisté nejen výborná reputace setkání z předchozích ročníků, ale především očekávání vydání jubilejního padesátého diplomu.

Zúčastněné překvapily mimo jiné dvě video-zdravice z různých koutů světa. První zaslal končící tajemník programu Karel Prückner z Tchaj-wanu, který tímto oficiálně předal tajemnické žezlo Aleši Pustelníkovi, tou dobou již plně úřadujícímu. Z druhého videa promluvil p. Paukner, který tímto představil svého asistenčního psa, který se setkání rovněž zúčastnil a předvedl několik dovednostních kousků.

A kdo se stal jubilejním padesátým absolventem programu? Přihlaste se také! Jistě ho poznáte a na příštím setkání již budete osobně!

To nejdůležitější, co takový večer může zúčastněným nabídnout, však není open bar, ale možnost networkingu. Mezi studenty a absolventy lze najít celou řadu osobností ze světa IT či módy, od star-upů až po korporace. O témata tedy nebyla nouze. Při oficiálním ukončení ve 21:00 probíhal networking takovou intenzitou, že se valná většina zúčastněných rozhodla pokračovat v nedaleké restauraci u sklenice Plzničky. Přejme si, aby tato tradice měla dlouhého trvání!

Autor: Jakub Loun