Seznamovák aneb víkend na vlně her /29.2.-1.3./

Poslední únorový víkend se nesl v duchu přivítání nových přírůstků. Do Honors Academia nám přibyli 4 noví a nadšení studenti Bára, Jarda, Bára a Honza, pro které jsme připravili víkendový Seznamovák na chatě v oblasti Českého ráje. A protože jsme si velmi rychle padli do oka, vedle seznamovacích her a tradičního křtu jsme se dozvěděli, kdo je nadšeným fotbalistou a fotbalistkou, kdo plánuje vyjet na Erasmus a kdo je schopným navigátorem.

Jak to probíhalo z pohledu novopečených honorsáků? Zeptali jsme se i na jejich dojmy, aby se s vámi podělili.

„Nemohli jsme si přát lepší úvod do našeho studia Honors Academia! Zkušení honorsáci se s námi podělili o svoje zkušenosti se studiem, připravili si pro nás několik seznamovacích her a prošli jsme si tradičním křtem. Dozvěděli jsme se také něco o strategii samotného programu a jak se můžeme sami podílet na jeho rozvoji. Všechno navíc probíhalo v krásné přírodě Podkrkonoší, takže jsme si jedno odpoledne mohli zpestřit vycházkou. Rozhodně to bylo něco, na co budeme všichni rádi vzpomínat!“ Jarda

„Víkendový seznamovák byl skvělým zpestřením začátku nového semestru. Vyjet z Prahy do přírody s partou lidí, kteří se v průběhu dvou dní stanou tvými přáteli a se kterými si užiješ spoustu zábavy hraním her a soutěžemi (či při mytí nádobí s těmi, co si to spolu s tebou vysoutěžili svou prohrou). Kromě toho, že jsem se dozvěděla spousty důležitých informací ohledně studia Honors Academia, jsem tento víkend uvítala i v tom, že mi pomohl odvést myšlenky od bakalářky a blížících se státnic!“ Bára H.

Od seznamováku jsem očekával, že mi pomůže se v programu HA zorientovat a zároveň mi pomůže poznat lidi z HA. Ačkoliv mi bylo celkem blbě ? , informační “přednáška” splnila svůj účel a myslím, že už dobře chápu, jak bude studium strukturované. Lidi jsem poznal, tudíž se mi splnil i 2. požadavek. Co mi přišlo supr bylo psaní dopisu, člověka to trochu donutilo se zamyslet nad pár věcma v širším kontextu, což oceňuju.“ Honza

„Celkově byl seznamovák top. Líbily se mi hry, co jsme hráli a prezentace mi přišla přínosná. Ubytko bylo skvělý, jen malinko daleko. Trochu mě štvalo, že jsme přijeli v pátek tak pozdě a protáhly se nám hry až do ranních hodin. Tajemník nám měl napsat, že bude sněžit, abychom se patřičně vybavili ?. Největší minus seznamováku bylo, že jste jeli jen 3 starší.“ Bára M.

Děkujeme za báječný víkend, těšíme se na další setkání a pro příště přibalíme více honorsáků!

Honors Club