Setkání s firemními partnery HA

Koncem ledna se studenti Honors Academia sešli se zástupci našich partnerských firem Enehano, L’oreal a SaltPay Storyous na příjemnou večeři v restauraci v centru města. Tato akce byla pro studenty skvělou příležitostí, jak si vytvořit bližší vztah s partnery a dozvědět se více o jejich podnikání.

Večer začal vřelým přivítáním od tajemnice Honors Academia, která představila každého z partnerů. Z Enehano dorazili majitel společnosti a CEO Jiří Mach a Talent partner Eva Chýleová, z L’oreal přijali pozvání HR ředitelka Hana Stalmachová a Talent Acquisition Ema Gregorová a za SaltPay Sotryous dorazili Country Leader Anna Skubková a Talent partner Josef Vavřina. Na studenty udělala dojem rozmanitost podniků a otevřenost partnerů.

Podle studentky programu Liduš je “večeře s partnery skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet networking nejen mezi našimi vrstevníky (tak jak jsme na předmětech Honors Academia zvyklí), ale přímo se zástupci jednotlivých firem z praxe. Mně osobně překvapilo, o jak zajímavých tématech se nám podařilo rozpovídat a mimo jiné také různorodost našich partnerů.”

Během večeře se studenti a partneři bavili o svých společných zájmech a zkušenostech. Studenti se zvláště zajímali o výzvy, kterým čelí partneři ve svých podnicích, a o to, jak je překonávali. Partneři měli stejný zájem slyšet o studijních aktivitách studentů a jejich plánech do budoucna. Diskutovali také o potenciální spolupráci.

Jak noc pokračovala, studenti a partneři si pochutnali na výborném jídle a užili si příjemný večer. Partneři se také podělili o své vize a cíle do budoucna a inspirovali studenty, aby i nadále usilovali o své sny. Atmosféru večeře popsala studentka programu Katka: “Večeři s partnery jsem si moc užila. U každého stolu byla jiná atmosféra a diskutovalo se na odlišná témata. Pohovořit se zástupci partnerských společností a spolužáky z Honors Academia v neformálním a přátelském duchu pro mě bylo velmi inspirativní a obohacující.”

Celkově byla večeře úspěchem a skvělým příkladem toho, jak je důležité budovat pevné vztahy mezi studenty a firemními partnery. Studenti vyjádřili vděčnost partnerům za to, že si našli čas na setkání s nimi, a za jejich trvalou podporu. Setkání se zástupci partnerských společností je jedinečná možnost propojovat studenty s inspirativními profesionály a proto se už těšíme na další setkání.