Štrůdl vol. 7 – Rozhodovací paralýza

Rozhodovací Paralýza? Tak ta už Honorsáky neskolí!

Měli jste někdy pocit, že se nemůžete rozhodnout? Že se cítíte bezmocní, ochromení a neschopni učinit další krok? Čím více máme možností, tím větší máme obtíž zvolit si jednu z nich. Široký výběr je však jedním z ideálů moderní konzumní společnosti. A tak logicky a stále častěji přichází rozhodovací paralýza. Je nad ní možné vyhrát? Ano! Jak se to dělá správně si přišlo poslechnout více než 200 návštěvníků Inspirativního happeningu konaného 19. 3. v speciálních prostorách bývalé holešovické Továrny.  A mezi nimi si našlo místo i spoustu členů Honors Academia.

Jak už to na takových akcí bývá, tušili jsme, že se na nás budou valit informace ze všech stran. Abychom vše ustáli, zahájili jsme den společně výbornou snídaní, při které většina z nás zažila ranní rozhodovací paralýzu, co si z bohatého menu dát! S plnými žaludky jsme pak vyrazili směrem k Továrně.

Program happeningu byl opravdu nabitý a plný překvapení, zvratů a interaktivních prvků. Mezi řečníky byl Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, Stanislav Gálik, který procestoval svět tak, že si stopoval třeba i soukromé tryskáče a vůbec přitom neměl problém se rozhodnout, nebo Anna Marešová, designérka a zakladatelka značky Whoop.de.doo. Na pódiu se objevil i Jaroslav Svěcený, který předvedl jeho dechberoucí hru na housle.

Akci pořádal Štrůdl, který založila Lucie Špaková, úžasná a energetická mladá žena známá například jako moderátorka z televize Prima. Tento projekt sdružuje inspirativní lidi prostřednictvím happeningů, workshopů a dalších aktivit na různá témata osobního rozvoje, a dodají vám pořádnou dávku motivace a odvahy realizovat své sny.

My už se umíme rozhodovat! A co vy?

Veronika Kotlantová