Honors na vodě

Protože Honors Academia není jen o studiu, ale také o společných zážitcích, vyrazili jsme si užít poslední prázdninový víkend na Honors vodu. Stejně jako loni jsme v pruhovaných tričkách a úsměvem na tváři pokořili řeku Sázavu.

V sobotu ráno jsme zamířili vlakem z Prahy do Chocerad, kde jsme si půjčili kanoe a za slunečného počasí se vydali na 10 km dlouhý úsek směrem do Čerčan. K večeru jsme úspěšně dorazili do kempu, postavili stany, opekli buřty a v kroužku kolem ohně jsme rozjímali nad radostmi i starostmi života.

V neděli nás čekala druhá část trasy s cílovou stanicí – Týnec nad Sázavou. A protože v každém z nás ještě stále někde dřímá dětská duše, není divu, že nejoblíbenější aktivitou víkendu se stala obří houpačka visící ze stromu u břehu řeky. Z ní jsme předvedli skoky do vody, za které by se nestyděl ani leckterý skokan na světovém šampionátu. Akční víkend jsme zakončili jízdou v Posázavském motoráčku, který kromě toho, že nás dovezl zpět do Prahy, nám k našemu překvapení nabídl vagon s barem a točeným pivem!

Stejně jako každá společná akce s touhle partou to stálo za to a těším se, až se zase někam vydáme – že by v září do sklípku?

Zuzka Kropáčová