Přijímací řízení do HA na ZS 2014/15

Neváhejte a přihlaste se do programu Honors Academia!

Okořeníte si svá vysokoškolská studia prakticky zaměřeným vzdělávacím a tréninkovým programem v přátelském a inspirativním kolektivu.

Přihlášky ke studiu Honors Academia posílejte e-mailem paní Jiřině Boháčové na adresu:

bohacj@vse.cz nebo i osobně do Rajské budovy č.dv. RB333

Uzávěrka pro podání přihlášky je 11.6.2014 v 15.oo.

Výběrové řízení se bude konat 18.6. 2014. Součástí přijímacího řízení bude absolvování manažerského psychotestu pod vedením doc. Evy Jarošové a přijímací pohovor s garantem programu profesorem Novým.

Pro zájemce o studium je také přichystána INFORMAČNÍ SCHŮZKA, kde vystoupí a o programu pohovoří zástupci z řad studentů a absolventů programu a také profesor Nový. Pokud se budete chtít informační schůzky zúčastnit, přijďte v pondělí 2. června v 18:00 do učebny RB359 na VŠE. Facebookový event na informační schůzku naleznete ZDE.

Další informace o přijímacím řízení a přihlášku naleznete na ZDE.

Jakékoliv dotazy můžete směřovat na paní Jiřinu Boháčovou na adresu bohacj@vse.cz nebo na telefon 224 098 333. Pro osobní konzultaci navštivte paní Boháčovou v RB 333 v konzultačních hodinách (pondělí, středa, pátek vždy 8:30 – 11:30, středa také 13:00 – 15:00 a 15:30 – 17:00).

Dokumenty:

• Autor: