Přidejte se mezi honorsáky! Deadline přihlášek je 20. 5. 2019

19. května
2019

Věnujete se kromě vzdělání či práce i mimostudijním aktivitám (studentské spolky, projekty, sportovní soutěže)? Máte ukončený třetí semestr bakalářského studia nebo více na jakékoliv vysoké škole? Zajímáte se o osobní rozvoj a vysoká výkonová motivace vás výborně vystihuje?

Pak jste přesně těmi, pro které je program Honors Academia určen. Jedná se o nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený talentovaným studentům, kteří mají zájem vedle klasického studia na vysoké škole dále rozvíjet své znalosti a dovednosti.

Tak už se dlouho nerozmýšlejte, deadline přihlášek s nástupem do studia na ZS 2019/20 (odlišný od školního semestru) je již v pondělí 20. 5. 2019. Veškeré informace ohledně přihlášek a termínů pohovorů najdete na stránce v odkazu.

Budeme se těšit u přijímacího řízení!

Co o našem studijním programu říkají jeho studenti a absolventi?