Předali jsme ceny výhercům soutěže o produkty Unilever

V pátek 14. března 2014 se výherci soutěže o produkty společnosti Unilever a studenti Honors Academia sešli v novém sídle společnosti Unilever na Praze 8. Byl krásný sluneční den jako dělaný na vyvrcholení internetové soutěže. V soutěži mohla široká veřejnost tipovat, kolik studentů program Honors Academia v současné době má. Pět nejpřesnějších tipujících vyhrálo tašky plné produktů od společnosti Unilever. Správná odpověď byla 86 studentů. Výherci soutěže jsou Jakub Holl, Jana Novotná, Nikola Selecká, Eduard Suchánek, Lucie Kotrbáčková, kteří byli správné odpovědi 86 nejblíže a odnesli si tak krásné dárkové tašky plné produktů. Soutěže se celkem zúčastnilo 110 lidí.

Předávání cen se ze strany společnosti Unilever ujala zástupkyně HR oddělení příjemná Michaela Holmanová. V zasedací místnosti, kde se předávaly ceny, Michaela představila společnost Unilever a možnosti uplatnění studentů a absolventů v rámci společnosti. Po pár dotazech zejména na pracovní příležitosti představil Aleš Pustelník program Honors Academia. Samozřejmě že během celého úvodu nechybělo sladké občerstvení od Unileveru. Konečně nastala ta slavná chvíle, kdy Michaela a Aleš předali dárkové tašky, o které se soutěžilo.

Tím program ale zdaleka neskončil, jelikož následovala neméně zajímavá část odpoledne – prohlídka nové budovy společnosti. V rámci prohlídky nové budovy s výkladem si všichni mohli prohlédnout např. i fitness centrum v suterénu, které mohou zaměstnanci bezplatně využívat.  Výhledem z terasy na řeku Vltavu byl příjemný a obohacující odpolední program ukončen.

Autor: Lucie Kotrbáčková