Poznej Honors Academii, přijď na infoschůzku /29. 4./

2019

Zveme tě na infoschůzku programu Honors Academia, který představuje nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený talentovaným studentům. Chceš vedle klasického studia na vysoké škole rozvíjet i své znalosti a dovednosti spjaté z manažerskou sférou?

Honors Academia je určena studentům ambiciózním, cílevědomím, kteří na sobě chtějí dále pracovat a získat vedle vysokoškolského vzdělání něco “navíc”. Studium se nově otevírá pro studenty s ukončeným třetím semestrem bakalářského studia na jakékoliv vysoké škole.

KDY? V pondělí 29. 4. od 18 hodin

KDE? RB 438 (Rajská budova, 4. patro), areál VŠE, Žižkov

V rámci setkání budete mít možnost setkat se s vedením a se zástupci studentů Honors Academia, získat  tipy k přijímacímu řízení a můžete se zeptat na cokoli ohledně studia a programu Honors Academia.

Více se o programu také dočteš tady.