Podzimní exkurze

V září letošního roku se opět, jako každý rok, vydala skupinka Honorsáků společně s prof. Novým, paní Boháčovou a dalšími zástupci za VŠE na pravidelnou exkurzi do Německa. V ranních hodinách jsme odjížděli od budovy VŠE směrem Německo. Naší první zastávkou bylo Muzeum Mercedes-Benz ve Stuttgartu. Po prohlídce, kterou nás prováděl pan Kňap, absolvent VŠE, který nyní působí jako obchodní manažer pro východní Evropu, jsme se přesunuli do hotelu a následovala společná večeře v centru města. Druhý den ráno jsme s20150910_120220332_iOSe po snídani odebrali do výrobního závodu osobních aut Mercedesu. Po prohlídce závodu jsme se přesunuli společně s p. Kňapem do výrobního závodu nákladních aut.

Tímto jsme ukončili návštěvu Německa a přesunuli se do francouzského Strassbourgu. Zde následoval volný program pro všechny Honorsáky, z nichž většina využila možnost obhlédnout sídlo institucí Evropské unie.

Poslední den, tedy v pátek jsme v dopoledních hodinách odjížděli do města Arzviller, kde jsme měli naplánovanou prohlídku lodního zdvihadla, zároveň jsme absolvovali vyjížďku lodí na tomto zdvihadle. V odpoledních hodinách jsme měli opět volný program20150910_170241686_iOS ve Strassbourgu. Další den dopoledne následoval odjezd do Prahy.

Další z mnoha úžasných zážitků, na který jentak  nezapomeneme.