Pod pokličkou Honors #1: Buddy program

Prázdniny se nám chýlí ke konci vysokoškolští studenti se připravují na svůj první týden ve škole. Život v Honors však začíná mnohem dříveJiž v průběhu srpna jsme propojili zkušené honorsáky s nováčky,
kteří se mohli svých ostřílených kolegů zeptat na cokoliv ze života v Honors a trošku blíže se navzájem poznat. Kam se naše dvojice vydaly?
Co nejvíce zajímalo nováčkyCo zajímavého se o sobě dozvěděli ? Pojďme nahlédnout pod pokličku Honorstentokrát na neformální aktivitukteré říkáme jednoduše Buddy program.

Jak to vidí studenti:

“Setkání s buddíkem pro  bylo moc fajnJelikož momentálně oba pobýváme v Holešovicíchnadhodila Kája pár podniků v okolí, z nichž jsme se nakonec rozhodli pro Café Letka. Kája mi poradila s rozvržením studiařekla mi podrobnosti k registracím předmětůpobavili jsme se o životě v Honors.

Zdendanováček

“Můj buddy Zuzka je hrozně aktivní člověk, takže bylo hned jasné, že naše setkání nezůstane u procházky a vysedávání. Vrhli jsme se do útrob Jarovského Jumpparku, kde jsme se mohli ztrácet v pěnové jámě, zavěšovat jako Michael Jordan nebo chytat virtuální netopýry. Zuzka je zvyklá pracovat s dětmi, nejenom že mě krásně povzbuzovala, ale taky dala pozor, abych se nezmrzačil, za což ji vřele děkuji.”

Míra, tajemník Honors

“S nastávající hvězdou Honors Kájou jsme se potkali ve veganském Loving Hutu, abychom buddy setkání zahájili něčím speciálním.
Počasí nám úplně nepřálo a taky jsme měli plné talířecož nás taky malinko drželo uvnitř.  Zůstali jsme tedy převážně u jídla a moc jsme si užili povídání.
Zejména tímže bylo naživobylo  tak speciální. Dověděl jsem se, že Kája s přítelem jsou tanečníci Koronycož znamenáže spolu chodí na taneční lekce  něco přes rok, ale reálně je to celkem málo lekcí.”

Kuba, ostřílený Honorsák

Příště se podíváme pod pokličku Seznamovákutedy první akcekde se mohou nováčci potkat mezi sebou a zároveň blíže poznat program Honors Academia.