Placená odborná praxe v SaltPay /léto 2023/

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je pracovat v globálním technologickém start-upu? Nebojíte se zodpovědnosti a chtěli byste pracovat na vlastním projektu, který bude mít přímý dopad na podnikání? Chtěli byste přes léto 2023 získat placenou praxi, díky které získáte mnoho nových zkušeností?

Pokud jste odpověděli ano, tak právě pro vás nabízí náš firemní partner společnost SaltPay možnost odborné praxe na 10 týdnů v létě 2023.

Co vám nabízí?

• Možnost pracovat na vlastním projektu v oblasti, která vás nejvíce zajímá (sales, finance, HR atd.) a učit se od expertů v oboru
  • Finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu, pokud to vyhovuje vám i vašemu týmu
  • Časté týmové akce a aktivity v kanceláři
  • Občerstvení v kanceláři každý den; přátelské, příjemné a neformální kancelářské prostředí

Co od vás očekávají?

• Máte chuť a nadšení se s námi učit a rozvíjet se, stejně jako uplatnit své akademické poznatky z univerzity při vytváření řešení, která nejlépe vyhovují potřebám našich zákazníků
  • Nebojíte se dělat chyby
  • V současné době jste v předposledním nebo v posledním ročníku vysoké školy (bakalářské nebo magisterské studium)
  • Jste k dispozici na 10 týdnů v létě 2023
  • Máte možnost docházet a pracovat v jedné z našich kanceláří

Více o pozici zde (pdf) nebo na webu SaltPay.

Placená odborná praxe v SaltPay /léto 2023/