PKF APOGEO hledá nové kolegy a kolegyně – vhodné pro studenty při studiu

Náš firemní partner společnost PKF APOGEO hledá nové kolegy a kolegyně, a to hned na několik pozic, které jsou vhodné pro studenty i při studiu.

Skupina společností PKF APOGEO poskytuje transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, auditu, mzdové agendy a správy rodinného majetku na českém trhu od roku 2001.

Konzultant korporátních služeb

Přidejte se do týmu, který realizuje zakázky zejména pro klienty z řad advokátních kanceláří, středních podniků, privátní klientely, ale i napříč skupinou PKF APOGEO. Hledá se někdo s chutí se učit. Někdo, kdo se chce naučit bezchybně komunikovat s klienty. A zároveň někdo, kdo se nelekne s tím spojené administrativy, jako je příprava smluv.

Stáž v PKF APOGEO

Chcete nastartovat svou kariéru, ale nejste si jisti, který obor je pro vás ten pravý? Pak je pro vás stáž v PKF APOGEU jasnou volbou! S odborníky v jednotlivých odděleních budete spolupracovat na zajímavých projektech, své teoretické znalosti použijete v praxi a získáte neocenitelné zkušenosti.

Více o stáži zde.

Junior Payroll Accountant

Chcete proniknout do oblasti personalistiky, naučit se zpracovávat mzdy a zároveň vás baví komunikace s lidmi? Pak hledají právě vás!

Junior Transakční konzultant

Chcete jednat s vlastníky a řediteli společností jako rovný s rovným? Nebaví vás každodenní rutina a úzké zaměření? Chcete svou kariéru rozjet naplno? Pak se neváhejte ozvat.

Junior Valuation Consultant

Chcete se věnovat oblasti oceňování podniků či nemovitostí? Chcete se podílet na strategických rozhodnutích významných klientů? Chcete rozjet svou kariéru naplno? Pak hledají právě vás!

PKF APOGEO hledá nové kolegy a kolegyně – vhodné pro studenty při studiu