Ohlédnutí se za rokem 2021, vše nejlepší do roku 2022!

První půlrok 2021 byl pro Honors Academia spojen především s přechodem do online výuky a rušením všech neformálních akcí. Do zajetých kolejí jsme se vrátili až po prázdninách. Co vše se událo na podzim? Pojďme se ohlédnout zpět za uplynulým semestrem v Honors Academia.

S panem Ladislavem Špačkem jsme se v rámci předmětu Etiketa naučili vysrknout ústřici, osvojili jsme si zásady správného stolování i chování ve společnosti. V průběhu semestru jsme se dále zabývali osobním rozvojem a novými drivery marketingu. Z volitelných předmětů nemohly chybět Excelence v Sales Managementu ani Význam logistiky v éře digitalizace.

Kromě samotných předmětů jsme pro nováčky zorganizovali buddy program a seznamovák v Krkonoších, v širokém kruhu studentů i absolventů jsme v areálu Metrostav pořádali slavnostní setkání. V listopadu jsme se setkali na večeři s našimi korporátními partnery, následně jsme s firmou Tchibo realizovali sérii best practice.

Aktivní jsme však i mimo studium. Podzimní návštěvu moravského sklípku jsme spojili s volbami, podívali jsme se i do podzemí Transgasu. Semestr jsme si osladili několika neformálními posezeními (říkáme jim Honors Drinky), brunchem i biliárem, abychom pak semestr ve velkém zakončili vánočním večírkem.

Doufáme, že konec roku 2021 se Vám vydařil alespoň tak jako Honors Academia. Jménem programu Vám přeji vše nejlepší v roce 2022 a se studenty se budu těšit naviděnou na předmětových i komunitních akcích.

• Autor: Miroslav Král
  • Vytvořeno: