Nemáte ještě dostatek informací? Zeptejte se nás (online) na Infoschůzce /6.5./

2. května
2020

Co je program Honors Academia už jste se nejspíš na stránkách dočetli. Určitě vás ale napadá spousta dalších otázek třeba ohledně průběhu studia, časové náročnosti nebo společných aktivit našich studentů. A právě od toho jsme pro vás připravili online informační setkání, které proběhne ve středu 6.5. přes Zoom na odkaze tady nebo na fb události).

Náš tajemník Kuba vás provede programem Honors Academia od podání přihlášky, přes průběh přijímacího řízení až po pestrou paletu předmětů, které vyšvihnou vaše dovednosti téměř na úroveň profesionálů. Zjistíte, že Honors vám nenabízí žádnou suchou teorii, ale naopak prostor, vše si prakticky vyzkoušet, zjistit své nedostatky a zapracovat na nich. Velkou přidanou hodnotou jsou také lektoři, kteří k nám přicházejí z partnerských společností, a mohou nám tak předat skutečně zkušenosti z praxe, nebojí se diskutovat o aktuálních trendech ani zajít v závěru předmětu na pivo.

Stále jsme tě nepřesvědčili? Tak se budeme těšit na viděnou na online infoschůzce ve středu 6.5. od 18:00 přes Zoom na odkaze tady nebo na fb události).

Jak se přihlásit?

A koho, že bychom to rádi přivítali mezi nás? Studenty:

• ukončeným třetím semestrem bakalářského studia na jakékoliv vysoké škole
  • všestranné, tj. s akademickými zájmy i mimostudijními aktivitami (aktivní působení ve studentském spolku, neziskovém sektoru nebo sportovním týmu)
  • vysokou výkonovou motivací, která se projevuje v podávání dobrého výkonu v různých situacích
  • sociálně kompetentní, tj. ochotné a schopné podávat nejen individuální, ale též týmový výkon, s dobrou úrovní sebereflexe, sebedisciplíny a odpovědnosti vůči sobě i druhým (věříme, že se můžeme jeden na druhého spolehnout)