Update: Infoschůzka programu Honors Academia

Update: Děkujeme všem zájemcům, že se dostavili na infoschůzku programu Honors Academia. Jsme opravdu rádi, že vás náš program zajímá. A pokud byste měli další dotazy či jste květnový termín nestihli, rádi uvidíme na Infoschůzce č. 2, která proběhne 16. září 2024 ve stejném čase, tedy 18:00 – 19:00.

 

V druhé polovině září proběhne přijímací řízení do programu Honors Academia. Pokud stále nejste rozhodnuti, máte spoustu dotazů a otázek, přijďte na Infoschůzku k programu i nadcházejícímu přijímacímu řízení, která proběhne v areálu VŠE, místnost RB 438 (Rajská budova, 4. patro), a to v pondělí  6. května 2024 v čase 18:00 – 19:00

Akademický ředitel i naše tajemnice vám představí, co studium Honors Academia obnáší, s jakými předměty se setkáte, ale také vám prozradí tipy k přijímacímu řízení. Chybět nebude ani prostor na vaše dotazy, kde se můžete doptat na cokoli ohledně studia programu a dalších aktivit HA. Informace o termínu a další zajímavosti můžete také najít na našem Facebooku a Instagramu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se se obrátit na tajemníka programu anna.dohnalova@honors.cz 

Update: Infoschůzka programu Honors Academia