První Honors Talk a vyprávění naší honorsačky Gabči /4.11./

Rády bychom vám představily nový koncept pravidelných inspirativních setkání Honors Talk. Nechaly jsme se volně inspirovat formátem Ted Talks, kdy bychom chtěly vytvořit prostor formou přednášky, vyprávění nebo diskuze pro sdílení zkušeností, osobních příběhů nebo tématicky zabruslit do různých oborů a využít tak pestrosti naší komunity. Honors Talk se koná každé první pondělí v měsíci na půdě VŠE (do konce roku v NB B). 

A čí vyprávění, že jsme si to poslechli jako první?
Naším prvním “speakrem” byla honorsačka, talentovaná nejen ve zpěvu, ale i v mnoha dalších ohledech, stále usměvavá a dobrou náladu všuderozdávající Gabriela Horníčková.

Gabča se v létě vypravila zdolat trasu GR10, která se táhne přes celé francouzské Pyreneje. Mnozí z nás jsme její cestu také sledovali a ti, kdo ne, se velmi rychle naladili na dobrodružné vyprávění. Zdolat trasu o délce přes 800 km, v deštivé bouři nebo slunečných dnech s veškerými věcmi na zádech a mnoho dní i sama, to už chtělo pořádnou kuráž. Že to bylo nezapomenutelná cesta, o tom rozhodně není pochyb. Děkujeme Gabčo za první příspěvek a přejeme ti sílu a slunečné dny nejen na další putování.

Honors Club
Verča, Anet a Simča