Honors otvírá své brány novým studentům. Přihlášky můžete posílat do 25. 5.

Přijde vám klasické studium málo praktické? Odlište se od ostatních a rozšiřte své dovednosti. Jak by se vám líbilo prostředí plné inspirace a zajímavých lidí, kde lektory jsou skuteční profíci z oboru? Program Honors Academia právě takové prostředí nabízí a právě otvírá své brány novým studentům.

Honors Academia představuje nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený studentům, kteří mají zájem vedle klasického studia na (jakékoli) vysoké škole dále rozvíjet svůj potenciál. Naše komunita je plná cílevědomých, inspirativních a přátelských lidí, kteří na sobě chtějí dále pracovat a získat vedle vysokoškolského vzdělání něco “navíc”. Více o programu se dočtete tady.

Zeptali jsme se našich spolužáků, co pro ně představuje studium Honors Academia, které již absolvovalo více než 100 talentovaných mladých lidí. Vybrali jsme pro vás několik odpovědí, abyste si mohli udělat lepší představu, co očekávat.

A když vás ani to nepřesvědčí podat si k nám přihlášku, budeme se těšit na slyšenou 6.5. od 18.00 přes Zoom na online setkání, kde vám náš tajemník Kuba přiblíží program více z pohledu studenta, více v události na našem fb..

Honors Club