Honors Club

Honors Club je studentská organizace složená ze studentů Honors Academia. Cílem klubu je vyvíjet aktivity podporující rozvoj programu Honors Academia a jeho studentské komunity. Členství v klubu není (stejně jako studium na HA) podmíněno studiem na VŠE.

Hlavní činnosti klubu:

  • podpora programu Honors Academia
  • propagace programu Honors Academia
  • rozvoj komunity Honors Academia
  • rozvoj vztahů s praxí
  • organizace různých vzdělávacích, společenských a sportovních akcí

Složení Honors Clubu pro LS 2017:

Kateřina Pechová
Naše současná tajemnice Káťa studuje na Fakultě mezinárodních vztahů na VŠE. Zahraniční zkušenosti nabrala účastí v programu Work&Travel v USA a také na výměnném studijním pobytu na univerzitě v Německu. Své profesní dovednosti v současnosti zdokonaluje ve společnosti Schneider Electric, kde působí na oddělení nevýrobního nákupu pro Česko a Slovensko. Již od dětství je členkou organizace Junák – český skaut. Své zkušenost s vedením oddílu se tedy rozhodla posunout na další úroveň, a to koordinací našeho klubu. Ve volném čase si ráda zasportuje a to nejraději jízdou na kolečkových bruslích, během nebo na kruhovém tréninku.
Petra Viktorinová
Petra studuje na Podnikohospodářské fakultě na VŠE. Její vedlejší specializací je logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství, která ji provází jak v pracovním, tak v soukromém životě. Momentálně je na pozici asistentky provozního ředitele ve firmě VIKTORIA trans, kde se zaměřuje nejen na chod firmy, ale i její potenciální rozvoj. Jejím největším hobby je cestování, které se snaží propojovat s prací, a tak byla již za praxí v Bratislavě, Londýně, Örebru nebo Jižní Africe. Zároveň působí ve firmě Andělín, kde se stará o rozvoj dětí. V Honors clubu má na starosti externí eventy, jelikož ji baví práce a komunikace s lidmi.
Michaela Tallová
Míša se v Honors Clubu stará o PR a správu sociálních sítí. Studuje fakultu Stavební na ČVUT, obor stavební management. Popovídáte si s ní slovensky, česky, anglicky ale i čínsky, protože studovala rok v Hangzhou na Zhejiang University. Mezi její záliby patří cestování, vaření, jóga, divadlo a inspirativní čtení. V současnosti působí už víc než rok na pozici Business Development & Sales ve startupové společnosti Enerfis, která se specializuje na oblast technického a energetického poradenství.
Karina Gabrielová Karina Gabrielová
Karin studuje Podnikovou ekonomiku a management na VŠE. Pracovní zkušenosti získala od stáží v mezinárodních firmách, přes vlastní podnikání až po neziskový sektor. Letos například spolupořádala festival kariéry Career DAYS. Své pracovní dovednosti aktuálně zdokonaluje během práce pro trojici firem v rámci programu stáží Unichance. Po profesní stránce ji nejvíc baví marketing, consulting a employer branding. Během studií se účastnila řady studentských soutěží a nadstandardních kurzů zaměřených na mindfulness, inovace, sales, online marketing nebo koučink. Dále se zajímá o výtvarné umění, design, módu, tvorbu vizuálního obsahu. V našem klubu zastává roli fotografky a tvorbu audiovizuálního obsahu.