Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Honors Club

Honors Club je studentská organizace složená ze studentů Honors Academia. Cílem klubu je vyvíjet aktivity podporující rozvoj programu Honors Academia a jeho studentské komunity. Členství v klubu není (stejně jako studium na HA) podmíněno studiem na VŠE.

Hlavní činnosti klubu:

  • podpora programu Honors Academia
  • propagace programu Honors Academia
  • rozvoj komunity Honors Academia
  • rozvoj vztahů s praxí
  • organizace různých vzdělávacích, společenských a sportovních akcí

Složení Honors Clubu pro LS 2017:

Kateřina Pechová Kateřina Pechová
Naše současná tajemnice Káťa studuje na Fakultě mezinárodních vztahů na VŠE. Zahraniční zkušenosti nabrala účastí v programu Work&Travel v USA a také na výměnném studijním pobytu na univerzitě v Německu. Své profesní dovednosti v současnosti zdokonaluje ve společnosti Schneider Electric, kde působí na oddělení nevýrobního nákupu pro Česko a Slovensko. Již od dětství je členkou organizace Junák – český skaut. Své zkušenost s vedením oddílu se tedy rozhodla posunout na další úroveň, a to koordinací našeho klubu. Ve volném čase si ráda zasportuje a to nejraději jízdou na kolečkových bruslích, během nebo na kruhovém tréninku.
Jiří Nováček Jiří Nováček
Jirka studuje mezinárodní obchod na VŠE v Praze. Francie je jeho velká láska, a tak během svých studií vyjel na výměnný pobyt do Nice a následně na pracovní stáž do Paříže, kde pracoval v českém Lasvitu. Z pracovního hlediska vidí svoji budoucnost na sales pozici v technologické firmě. Momentálně působí jako Business Development Manager ve firmě Lumitrix, se kterou chce změnit svět. Ve volných chvílích hraje na kytaru ve svojí kapele ‚Surrender Brainchild‘, šermuje, létá na paraglidu, nebo píše do časopisu ‚malý prostor‘, který založil. Je vitalistou a fatalistou zároveň. Rád o sobě říká, že je ten nejšťastnější člověk na světě a je mu prý jedno, že to zní jako obrovské klišé.
Blanka Pauerová Blanka Pauerová
Blanka studuje Národohospodářskou fakultu VŠE. Současně pracuje na pozici Junior konzultanta ve společnosti Byzkids zaměřující se na marketing a inovace především v oblasti bankovnictví. Ráda cestuje, účastnila se dobrovolnické stáže v Indonésii a během tohoto léta strávila 3 týdny ve státech jižní Afriky. Byla členem studentských spolků jako VŠE Toastmasters nebo 180 Degrees Consulting. Ve volném čase se věnuje zpěvu nebo sportuje. Má ráda spontánnost a přírodu. Jelikož je stále plná energie, ráda pracuje s lidmi a má organizační schopnosti, má na starost externí eventy, které Honors pomáhají k propagaci.
Jana Gonšenicová Jana Gonšenicová
Janča v Honors Clubu zodpovídá za propagaci studijního programu a to především na sociálních sítích, potkat ji ale můžete i na outdoorových propagačních akcích Honors Academia. Studuje Diplomacii na FMV s vedlejší specializací Komerční komunikace. Mezi její úspěšné projekty patří L´Oréal Brandstorm (TOP 6) a A!M Creative Challenge 2016 (TOP 5). Absolvovala několik stáží v PR agenturách Bison&Rose, Allmedia4u a momentálně působí v PR oddělení DPP L’Oréal CZ/SK. V rámci výměnného pobytu se vydala na semestr do Petrohradu, kde studovala v ruském jazyce, byla dobrovolníkem na Konferenci Spojených Národů jako součást Webcast teamu a následně se rozhodla procestovat Transsibiřskou magistrálu z Uralu až do Vladivostoku. Má za sebou kurzy Mindfulness a miluje Harryho Pottera.
Petra Viktorinová
Petra studuje na Podnikohospodářské fakultě na VŠE. Její vedlejší specializací je logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství, která ji provází jak v pracovním, tak v soukromém životě. Momentálně je na pozici asistentky provozního ředitele ve firmě VIKTORIA trans, kde se zaměřuje nejen na chod firmy, ale i její potenciální rozvoj. Jejím největším hobby je cestování, které se snaží propojovat s prací, a tak byla již za praxí v Bratislavě, Londýně, Örebru nebo Jižní Africe. Zároveň působí ve firmě Andělín, kde se stará o rozvoj dětí. V Honors clubu má na starosti externí eventy, jelikož ji baví práce a komunikace s lidmi.
Michaela Tallová Michaela Tallová
Míša se v Honors Clubu stará o PR a správu sociálních sítí Studuje fakultu Stavební na ČVUT, obor stavební management. Popovídáte si s ní slovensky, česky, anglicky ale i čínsky, protože studovala rok v Hangzhou na Zhejiang University. Mezi její záliby patří cestování, vaření, jóga, divadlo a inspirativní čtení. V současnosti působí už víc než rok na pozici Business Development & Sales ve startupové společnosti Enerfis, která se specializuje na oblast technického a energetického poradenství.
Matěj Ostárek Matěj Ostárek
Matěj má v rámci Honors Clubu na starost interní akce. je student Podnikohospodářské fakulty VŠE. Ke svému studiu bere praxi jako nezbytný doplněk. Proto absolvoval program stáží Unichance, kde strávil 9 měsíců v KPMG, Penta Investments a v České Spořitelně. V současné době pracuje ve společnosti EP ENERGY TRADING, konkrétně na tradingu s elektřinou, kde má zodpovědnost za přenos elektřiny přes hranice. Matěj dále pořádá různé kulturní akce, což je pro něj spojení praxe se zálibou. Kromě plesů a klubových koncertů pořádá také hudební festival ‚Štěrkovna Open Music‘ pro 15.000 lidí.